CZCZ Zobrazit další jazyky CZCZENEN

O nás

Společnost Emco je přední potravinářská rodinná firma v České republice, která byla založena v roce 1990 jako distribuční společnost pro značkové potraviny.
V současnosti svoji činnost soustředí do 2 divizí:
divize Emco, která se zabývá vývojem a výrobou vlastních výrobků a jejich exportem do zahraničí, a divize Import, která reprezentuje produkty českých a zahraničních značek na českém a slovenském trhu.

Vlevo Vpravo
  • PRODEJ

    Náš zkušený tým buduje dlouhodobé vztahy s koncovými zákazníky, abychom zajistili co nejlepší prodej vašich produktů. Neustále pro vás vyhledáváme nové obchodní příležitosti, aby vaše značka mohla růst a expandovat.

  • LOGISTIKA

    Naši logistiku zajišťujeme prostřednictvím významného poskytovatele logistických služeb s bohatými zkušenosti v oblasti FMCG jak pro ambient, tak i chlazené a mražené zboží, včetně skladování, balení, etiketace a koncové distribuce. Klademe důraz na kvalitu a efektivitu.

  • MARKETING

    Osobní přístup je pro nás alfou a omegou. Každá značka je jedinečná a nezaměnitelná, a proto vytvoříme perfektní marketingovou strategii přímo na míru vaší značky. Naši obchodní partneři se mohou spolehnout na kompletní marketingový servis od A do Z.

Naše služby

Poskytujeme komplexní obchodní služby od A do Z pro zahraniční značky. Zajišťujeme prodej, distribuci, logistické služby a marketingovou podporu. Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně, abychom společně dosáhli vysněných cílů.

Jsme specialisté v oblasti FMCG se zaměřením na český a slovenský trh. Díky našim dlouholetým zkušenostem a našim partnerským vztahům dostaneme vaši značku nejen na tradiční a moderní trh (hypermarkety, supermarkety a discounty), ale otevřeme vám dveře i do světa e-commerce a segmentu GASTRA.

Distribuce od A do Z

Jsme klíčovým partnerem pro vstup a expanzi na českém a slovenském trhu. Široká škála služeb, vysoké pracovní nasazení a silné zastoupení v obou zemích. To jsou stabilní pilíře, které vedou k úspěšné značce.

Naše distribuce pokrývá všechny prodejní kanály moderního trhu, a to jak maloobchodní, tak i velkoobchodní. Silné zastoupení a dlouhodobou spolupráci nabízíme i na tradičním a HORECA trhu.

Klademe důraz na budování silné značky. Proto spolupracujeme s odborníky v klíčových oblastech. Využíváme služeb public relations, reklamních a mediálních agentur a také průzkumy trhu.

Proč s námi spolupracovat?

Bohaté zkušenosti s převzetím a budováním značky na českém a slovenském trhu

Silný a vysoce kvalifikovaný prodejní tým a key account management

Loajální vztah s obchodními partnery založený na dlouhodobé spolupráci

Zkušený marketingový tým

Profesionální informační systém

Finanční transparentnost

Vysoce efektivní logistika